خانه / خبر / سبقت گرفتن «دورهمی» از «خندوانه»

سبقت گرفتن «دورهمی» از «خندوانه»

اواخر ماه گذشته رامبد جوان با حضور در برنامه «من و شما» گفت که «خندوانه» بیشترین مخاطب را در میان برنامه‌های تلویزیونی دارد. این ادعای رامبد جوان با واکنش رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» روبه رو شد و این مجری تأکید کرد که تنها با ارائه آمار رسمی می‌توان نسبت به میزان مخاطبان یک برنامه تلویزیونی اظهار نظر کرد. به تازگی یکی از رسانه‌های پر مخاطب با برگزاری نظرسنجی از مخاطبان خود پرسیده است که پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی در سه سال گذشته کدام برنامه است که با پایان این نظرسنجی مشخص شد در این جامعه آماری 23 هزار نفره، برنامه «دورهمی» مهران مدیری بیشترین طرفدار را دارد.

پس از انتقادات رضا رشیدپور به رامبد جوان در مورد مخاطبان برنامه‌های تلویزیونی، مجری برنامه «خندوانه» در گفتگو با فریدون جیرانی مجدداً تأکید کرد که بر اساس آمار تلویزیون 3 برنامه «خندوانه»، «دورهمی» و «90» به ترتیب بیشترین مخاطبان را نسبت به سایر برنامه‌ها دارند.

با داغ شدن بحث تعداد مخاطبان برنامه‌های تلویزیونی، کانال «تی وی پلاس» نظرسنجی را در مورد این موضوع برگزار کرد و در آن از مخاطبان خود پرسید که در سه سال گذشته کدام برنامه تلویزیونی بیشترین طرفدار را دارند؟

پس از گذشت چند روز، 25 هزار و 253 نفر در این نظر سنجی شرکت کردند و 11 هزار نفر معادل 45 درصد آراء «دورهمی» مهران مدیری را به عنوان پرطرفدارترین برنامه تلویزیون انتخاب کردند و پس از آن «ماه عسل» احسان علیخانی با 33 درصد آراء (هشت هزار رأی) دومین برنامه پرطرفدار در این نظر سنجی معرفی شد.

اما در این نظر سنجی «خندوانه» رامبد جوان تنها توانست چهارهزار رأی به خود اختصاص دهد و با 15 درصد آراء به عنوان سومین برنامه پرطرفدار در این نظر سنجی لقب بگیرد.

پس از «خندوانه» هم به ترتیب «90» و «حالا خورشید» با 5 و 2 درصد از آراء رتبه‌های چهارم و پنجم این نظر سنجی را به خود اختصاص دادند.

درباره ی کامیاب علی شاه

مدیر و نویسنده سایت

همچنین ببینید

مصطفی زمانی و امیرعباس گلاب ؛ مهمانان قسمت ۴۰ دورهمی

مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون، و امیرعباس گلاب خواننده، چهارشنبه (۹۷/۱/۱) ساعت ۲۳ مهمان …

3 دیدگاه

  1. اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *